ZAMKNIJ

invenio QD / Oferta z dnia: 2017-09-11

Stażysta Inżynier - umowa o pracę

Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

invenio QD

invenio QD

Typ Oferty: Praca

Branża: Projektowanie / Inżynieria

Nr ref.:

O firmie

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.
Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

Opis stanowiska

W chwili obecnej dla naszego Klienta z branży automotive -Toyota Motor Europe SA/NV oddział w Polsce poszukujemy osób na stanowisko:
Stażysta Inżynier
Miejsce pracy: Wałbrzych / Jelcz Laskowice

Zakres odpowiedzialności:

- Proces planowania dla nowych części
- Wprowadzenie nowych części do produkcji
- Przygotowanie i przeprowadzanie prób produkcyjnych
- Analiza prób produkcyjnych, opracowanie środków zaradczych, raportowanie do przełożonych
- Osiąganie określonych wymagań na wprowadzanie części do produkcji
- Współpraca z powiązanymi działami (jakość, produkcja) oraz z centralą w Japonii

Wymagania

Absolwent studiów wyższych magisterskich (rok ukończenia 2016 i 2017), preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji lub pokrewne
• Praktyczna znajomość pakiety MS Office (bardzo dobra znajomość Excel), AutoCAD,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego (dodatkowym atutem będzie znajomość programu Creo)
• Umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu
• Elastyczność i otwartość
• Umiejętność i chęć szybkiego przyswajania wiedzy
• Gotowość do podróży służbowych
• Gotowość do pracy w innych lokalizacjach (Belgia, Wielka Brytania)

Oferujemy

• Zatrudnienie w firmie Toyota Motor Europe na podstawie umowy o pracę
• Awans na stanowisko Inżyniera po ukończeniu programu stażowego
• Możliwość poznania najnowszych technologii m.in.: hybrydowych
• Cykl szkoleń i realizowanie ciekawych projektów
• Rozwój zawodowy poprzez wymianę doświadczeń z pracownikami z europejskich zakładów Toyoty
• Bogate zaplecze socjalne: stołówka, centrum sportowe (w Wałbrzychu)
• Pakiet bezpłatnej opieki medycznej
• Pomoc w relokacji dla osób spoza Wałbrzycha

Forma kontaktu

e-mail: praca@invenioqd.pl
tel.: 32 323 01 12
tel. kom: 681 181 813

Dane firmowe

invenio QD
invenio QD
Przemysłowa 68
43-100 Tychy
Email: praca@invenioqd.pl / WWW: www.invenioqd.pl

« Wstecz