ZAMKNIJ

invenio QD / Oferta z dnia: 2017-09-11

Specjalista ds. Zakupów

Pruszków (mazowieckie)

invenio QD

invenio QD

Typ Oferty: Praca

Branża: Administracja / Biuro

Nr ref.: ref.: 2017/ZK

O firmie

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.
Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

Opis stanowiska

W chwili obecnej na potrzeby naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Prószkowa
Symbol ref.: 2017/ZK

Jeśli:
• masz doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża motoryzacyjna)
• znasz standardy zatwierdzania nowych dostawców
• lubisz optymalizować procesy i prowadzić projekty
• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

I jesteś zainteresowana/y:
Rozwojem zawodowym w obszarze zakupów w międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej:
• pozyskiwanie i zatwierdzanie nowych dostawców oraz zarządzanie bazą dostawców stałych
• prowadzenie negocjacji z dostawcami
• inicjowanie i prowadzenie projektów z zakresu optymalizacji kosztów materiałowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• język angielski - dobry
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• zdolności komunikacyjne, w tym umiejętność prowadzenia negocjacji
• obsługa MS Excel

Oferujemy

• zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
• atrakcyjne wynagrodzenie
• duży poziom samodzielności i wpływu na strategię zakupową firmy
• udział w procesie produkcji wyrobów dla światowych marek

Forma kontaktu

e-mail: praca@invenioqd.pl
tel. 661 181 813, 32 323 01 12

Dane firmowe

invenio QD
invenio QD
Przemysłowa 68
43-100 Tychy
Email: praca@invenioqd.pl / WWW: www.invenioqd.pl

« Wstecz