ZAMKNIJ

invenio QD / Oferta z dnia: 2017-09-11

Inżynier Sprzedaży

Katowice (śląskie)

invenio QD

invenio QD

Typ Oferty: Praca

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Nr ref.: Nr ref. 2017/ISZ

O firmie

invenio QD jest częścią międzynarodowej firmy inżynierskiej mającej swoje oddziały w Europie, Ameryce i Australii.
Nasza firma zajmuje się usługami z zakresu kontroli jakości i napraw części samochodowych, outsourcingu specjalistów oraz pracowników produkcyjnych, inżynierią mechaniki i procesów wytwórczych oraz szkoleniami.

Opis stanowiska

Inżynier Sprzedaży (praca zdalna)
Lokalizacja: obszar Małopolski, Górnego Śląska oraz Dolnego Śląska
Nr ref. 2017/ISZ

Zadania:
• Odpowiedzialność za sprzedaż oraz marketing na terenie Polski
• Wprowadzanie rozwiązań technicznych związanych z bezobsługowymi elementami przesuwnymi SANKYO
• Kontakt z klientami: bezpośredni, telefoniczny oraz mailowy
• Umacnianie relacji z kluczowym klientami
• Zdobywanie nowych klientów oraz powiększanie polskiego rynku

Wymagania

• Znajomość zagadnień dotyczących techniki oraz mechaniki powiązanej z trybologią
• Wysokie umiejętności potrzebne do efektywnej sprzedaży: komunikatywność, umiejętność negocjacji, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Biegła znajomość języka angielskiego (atutem będzie dodatkowa znajomość języka niemieckiego lub japońskiego)
• Dyspozycyjność oraz możliwość odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatkowa premia od wyników sprzedaży
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Praca zdalna (home office)

Forma kontaktu

praca@invenioqd.pl
tel. 661 181 813

Dane firmowe

invenio QD
invenio QD
Przemysłowa 68
43-100 Tychy
Email: praca@invenioqd.pl / WWW: www.invenioqd.pl

« Wstecz