ZAMKNIJ

Talent Partners / Oferta z dnia: 2017-09-11

Shift Supervisor

Żory (śląskie)

Talent Partners

Typ Oferty: Praca

Branża: Produkcja

Nr ref.: SS/146/17

O firmie

TALENT PARTNERS - DORADZTWO PERSONALNE
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego.
Specjalizujemy się w rekrutacji:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów.
Poszukujemy wykwalifikowanej kadry dla poważnych i stabilnych firm o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy ? szczegóły: www.talentpartners.pl
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej z siedzibą w Żorach, w związku z dynamicznym rozwojem firmy - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Żory
SS/146/17

Najważniejsze obowiązki:
• zarządzanie operatorami produkcji i organizacja ich pracy,
• dbanie o realizację planu produkcyjnego,
• współpraca z działem jakości i inżynierskim w celu optymalizacji produkcji i osiągania odpowiednich wskaźników jakościowych,
• współpraca z magazynem w zakresie dostępności materiałów na produkcję,
• współpraca z działem utrzymania ruchu w zakresie zapewnienia sprawności maszyn i urządzeń,
• dbanie o szkolenia i rozwój pracowników produkcji,
• przeprowadzanie wewnętrznych audytów,
• prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i przygotowywanie raportów (w systemie SAP),
• rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,
• min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w zarządzaniu zespołem produkcyjnym, najlepiej w branży automotive,
• znajomość zasad organizacji produkcji - procesy, cele, przepływ materiałów,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• umiejętność zarządzania pracownikami,
• doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych i udział w audytach ze strony klienta,
• umiejętność wdrażania udoskonaleń na produkcji,
• umiejętność rozwiązywania problemów,
• komunikatywność i umiejętność budowania relacji,
• dyspozycyjność.

Mile widziane:
• znajomość procesów montażu i wtrysku,
• znajomość SAP-a.

Oferujemy

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w intensywnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
• bardzo duże możliwości rozwoju i zbudowania swojej kariery zawodowej,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
• kontakt z zakładami i technologiami w innych częściach świata.

Forma kontaktu

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: praca@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dane firmowe

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl

« Wstecz