ZAMKNIJ

Talent Partners / Oferta z dnia: 2017-10-09

Operator Produkcji

Gliwice (śląskie)

Talent Partners

Typ Oferty: Praca

Branża: Produkcja

Nr ref.: OP/17

O firmie

TALENT PARTNERS - DORADZTWO PERSONALNE
Jesteśmy firmą doradztwa personalnego.
Specjalizujemy się w rekrutacji:
- inżynierów,
- specjalistów,
- managerów.
Poszukujemy wykwalifikowanej kadry dla poważnych i stabilnych firm o ugruntowanej pozycji na rynku.
Zapraszamy do aplikowania na nasze oferty pracy ? szczegóły: www.talentpartners.pl
Opis stanowiska

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach – poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce Pracy: Gliwice

Najważniejsze obowiązki:
• obsługa maszyn na linii produkcyjnej,
• kontrola jakości komponentów,
• kontrola parametrów produkcyjnych,
• kompletowanie gotowych elementów.

Wymagania

• wykształcenie min. zawodowe,
• min. 1rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku,
• samodzielność,
• sumienność,
• zaangażowanie oraz chęci do pracy.

Mile widziane:
• uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi.

Oferujemy

• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
• pracę w przyjaznej atmosferze w siedzibie firmy w Gliwicach,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Forma kontaktu

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Dane firmowe

Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
Email: rekrutacja@talentpartners.pl / WWW: www.talentpartners.pl

« Wstecz