ZAMKNIJ

Sistema Poland Sp. z o .o. / Oferta z dnia: 2018-01-12

Konsultant ds. SAP

Tychy (śląskie)

Sistema Poland Sp. z o .o.

Typ Oferty: Praca

Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Nr ref.:

O firmie

Sistema Poland to operator logistyczny, który specjalizuje się w outsourcingu usług logistycznych. Sistema jest największym w Polsce dostawcą usług dla branży automotive. Jednocześnie systematycznie wprowadza najlepsze rozwiązania dla innych branż.

W swojej pracy zespół Sistema Poland stosuje najnowsze rozwiązania organizacyjne oraz zaawansowane technologie. O sukcesie decyduje doświadczenie zdobywane systematycznie na rynku polskim od 1994 roku.
Opis stanowiska

SPM Poland Sp. z o.o. (Grupa Sistema Poland)
Poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Turyńska 135, Bieruń

Jeżeli jesteś konsultantem/ wdrożeniowcem SAP. Wyróżniają Cię pracowitość i samodzielność, to do nowego centrum usług wsparcia SAP poszukujemy specjalistów, posiadających praktyczne i bieżące doświadczenie w różnych modułach systemu SAP.

Wymagania

•Praktyczna znajomość SAP S/4HANA od strony suportu lub konfiguracji systemu
w zakresie modułów: MM, SD, FI, CO, WM i EWM
•Minimum rok doświadczenia w obszarze SAP (w roli inżyniera wsparcia lub konsultanta SAP)
•Wykształcenia wyższego informatycznego lub technicznego
•Swobodnej znajomości języka angielskiego
•Komunikatywności oraz umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczeń innym członkom zespołu

Oferujemy

•Stabilne zatrudnienie
•Atrakcyjne warunki finansowe oraz pakiet dodatków pracowniczych
•Rozwój w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
•Możliwość pracy z ekspertami i czerpania od nich wiedzy
•Dobrą atmosferę w pracy

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie aktualnego CV na adres rekrutacje@sistema.com.pl

Dane firmowe

Turyńska 100
43-100 Tychy
Email: rekrutacje@sistema.com.pl / WWW: http://www.sistema.com.pl/

« Wstecz