ZAMKNIJ

SPIE Polska / Oferta z dnia: 2017-09-13

Asystent Grupy Projektowej

Poznań (wielkopolskie)

SPIE Polska

SPIE Polska

Typ Oferty: Praca

Branża: Serwis / Technika / Montaż

Nr ref.: 09/2017

O firmie

SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Zatrudniamy ponad 420 pracowników. Codzienna praca naszych zespołów w budynkach to głównie prowadzenie przeglądów, inspekcji, konserwacji, napraw oraz modernizacji wszelkich instalacji i urządzeń zapewniających właściwe funkcjonowanie nieruchomości. Dodatkowe zadania to m.in. prowadzenie dokumentacji technicznej, zakup materiałów eksploatacyjnych, nadzór nad pracą podwykonawców oraz stały monitoring zużycia mediów, umożliwiający optymalizowanie kosztów eksploatacji obiektu. Rzetelne spełnianie naszych obowiązków przyczynia się do zwiększania komfortu pracy osób przebywających w obiektach, o które się troszczymy.
Opis stanowiska

Celem stanowiska jest realizacja bieżących zadań mających na celu wsparcie Grupy Projektowej w prowadzeniu powierzonych kontraktów z zakresu obsługi nieruchomości, w tym:

•wsparcie grupy projektowej w miesięcznym rozliczaniu kontraktów
•bieżąca analiza rynku i zbieranie/archiwizowanie ofert
•rozliczanie usług dodatkowych
•sporządzanie i aktualizacja bieżących zestawień kosztowych

Wymagania

•wykształcenie wyższe (preferowane techniczne w kierunku: inżynieria środowiska, elektryka, elektrotechnika, mechatronika, budownictwo etc.)
•znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację
•bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel, Power Point) i innych urządzeń biurowych
•cechy takie jak: efektywna organizacja czasu i pracy, wysoka komunikatywność, kultura osobista, samodzielność, elastyczność

Oferujemy

•możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
•stabilne warunki zatrudnienia, niezbędne narzędzia pracy
•przyjazną atmosferę pracy
•ciekawy zakres zadań

Forma kontaktu

anna.szukalska@spie-pl.com

Dane firmowe

SPIE Polska
SPIE Polska
Powsińska 64A
02-903 Warszawa
Email: anna.szukalska@spie-pl.com / WWW: spie.com.pl

« Wstecz