ZAMKNIJ

Enco Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2017-11-13

Inżynier sprzedaży

Warszawa (mazowieckie)

Enco Sp. z o.o.

Typ Oferty: Praca

Branża: Elektronika / Elektryka

Nr ref.:

O firmie

ENCO Sp. z o.o. to polska firma, która jest obecna na rynku od ponad 28 lat. Jako doświadczony producent, projektant i wykonawca kompleksowo i skutecznie rozwiązuje problemy klientów, w związku z koniecznością zapewnienia lub poprawy jakości zasilania elektroenergetycznego.
Zakres działalności ENCO Sp. z o.o. to przede wszystkim:
- dostawy stacji transformatorowych SN/nn - w obudowach betonowych i metalowych w tym również inteligentne stacje transformatorowe w systemie SMART GRID;
- dobór i implementacja rozwiązań w zakresie zdalnego monitorowania i nadzoru nad urządzeniami elektroenergetycznymi m.in.: sterowniki telemechaniki i wskaźniki zwarć z komunikacją
- dostawa urządzeń rozdzielczych SN i nN
- sprzedaż i dystrybucja m.in.; osprzętu kablowego RAYCHEM, aparatury rozdzielczej nn (listwy i rozłączniki bezpiecznikowe) przepustów wodo i gazoszczelnych dla kabli i rur;
- projektowanie kompletnych systemów zasilania elektroenergetycznego;
- kompleksowa realizacja inwestycji ,,pod klucz” w zakresie zasilania elektroenergetycznego.

Opis stanowiska

Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie należała obsługa klientów firmy w zakresie składanych zapytań i zamówień oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Zakres obowiązków:
1. Sporządzanie wycen i ofert techniczno – handlowych w zakresie: stacji transformatorowych, rozdzielnic SN i nn, tablic pomiarowych, osprzętu kablowego, systemów uszczelnień kablowych, robót elektrycznych i projektów.
2. Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów, w tym dobór rozwiązań, sporządzanie rysunków ofertowych
3. Negocjacje handlowe.
4. Pozyskiwanie i obsługa zamówień w zakresie dostarczanych produktów i usług. Sporządzanie budżetów i harmonogramów dostaw. Koordynacja procesu realizacji zamówienia.
5. Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
6. Poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży
7. Udział w spotkaniach z klientami i targach branżowych. Organizacja prezentacji dla klientów.

Wymagania

Do aplikowania na w/w stanowisko zachęcamy osoby spełniające następujące warunki:
1. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)
2. Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość branży energetycznej będzie dodatkowym atutem
3. Rzetelność i odpowiedzialność
4. Dbałość o szczegóły
5. Komunikatywność i zdolności negocjacyjne
6. Chęć rozwijania wiedzy technicznej poprzez pracę z klientem
7. Nastawienie na wyniki i skuteczne działanie
8. Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

Oferujemy:
1. Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę.
2. Interesujący i rozwojowy portfel produktów
3. Szkolenia produktowe i sprzedażowe
4. Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
5. Wynagrodzenie powiązane z indywidualnymi wynikami sprzedażowymi
6. Niezbędne narzędzia pracy
7. Możliwość awansu na szefa zespołu

Forma kontaktu

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania zachęcamy do przesłania aplikacji (CV) na adres e-mail: rekrutacja@grupaenco.pl z dopiskiem w tytule: „ Inżynier Sprzedaży”.
Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ENCO Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)".
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Dane firmowe

Postępu 11a
02-676 Warszawa
Email: enco@grupaenco.pl / WWW:

« Wstecz