ZAMKNIJ

AERO-GSE sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2017-04-20

Sales Representative

Kraków (małopolskie)

AERO-GSE sp. z o.o.

Typ Oferty: Praca

Branża: Obsługa klienta / Sprzedaż

Nr ref.: MI sale 200417

O firmie

Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie do naziemnej obsługi statków powietrznych. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą maszyn i urządzeń wykorzystywanych na lotniskach, ale również sprzedażą części zamiennych, świadczeniem usług naprawy oraz konserwacji GSE (ground support equipment).
Opis stanowiska

• Realizacja personalnych celów sprzedażowych i marżowych,
• Aktywne poszukiwanie nowych klientów na rynkach wewnętrznych i zagranicznych,
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych, pozytywnych relacji biznesowych z nowymi i dotychczasowymi klientami, budowanie ofert zgodnie z potrzebami klienta, doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
• Monitorowanie rynku.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne, techniczne.
• mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży międzynarodowej B2B w zakresie sprzedaży środków produkcji, maszyn, urządzeń – mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientami z krajów byłego ZSRR,
• Doświadczenie w realizacji projektów długoterminowych (Project management).
• znajomość procedur przetargowych.
• Znajomość Microsoft Office, w szczególności: MsProject, Excel, Outlook, PowerPoint.
• Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych, przygotowywania i realizacji kontraktów.
• Biegła znajomość technicznego języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
• Prawo jazdy kat. B.
• Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów zagranicznych.

Oferujemy

• Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań.
• Ambitną i pełną wyzwań pracę w organizacji będącej jednym z wiodących graczy na rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie.

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV pod adres admin@aero-gse.com, w tytule podając numer referencyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Balicka 100
30-149 Kraków
Email: admin1@aero-gse.com / WWW: http://aero-gse.com/

« Wstecz