ZAMKNIJ

AERO-GSE sp. z o.o. / Oferta z dnia: 2017-04-20

Administrator Systemów

Kraków (małopolskie)

AERO-GSE sp. z o.o.

Typ Oferty: Praca

Branża: Informatyka / Telekomunikacja

Nr ref.: MI IT 200417

O firmie

Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie do naziemnej obsługi statków powietrznych. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą maszyn i urządzeń wykorzystywanych na lotniskach, ale również sprzedażą części zamiennych, świadczeniem usług naprawy oraz konserwacji GSE (ground support equipment).
Opis stanowiska

* instalacja i obsługa serwera,
* przygotowywanie sprzętu i oprogramowania dla nowych pracowników,
* obsługa chmury związana z jej bieżącym funkcjonowaniem,
* konsultacje i doradztwo w wyborze i użytkowaniu oprogramowania,
* konsultacje i doradztwo w wyborze sprzętu,
* instalacja i uruchomienie nowych urządzeń (np. drukarki),
* obsługa strony internetowej,
* sprawne rozwiązywanie problemów informatycznych,
* inne zadania związane z bieżącym wsparciem dla pracowników.

Wymagania

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
* biegła znajomość MS Office, Adobe Acrobat itd.,
* biegła znajomość środowiska Windows,
* znajomość zagadnień związanych z działaniem sieci 3G/4G,
* wykształcenie wyższe, minimum tytuł licencjata (studia kierunkowe mile widziane),
* umiejętność wykonywania podstawowych napraw sprzętu komputerowego,
* dobra znajomość jęz. angielskiego lub jęz. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- pracę na niepełny etat na podstawie umowy-zlecenia,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość pracy zdalnej.

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie CV na adres: admin1@aero-gse.com, w tytule podając numer referencyjny ogłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Balicka 100
30-149 Kraków
Email: admin1@aero-gse.com / WWW: http://aero-gse.com/

« Wstecz